TAG: Mój zwierzęcy przyjaciel

Dodano 22 maja 2013, w Zwykły wpis, przez ZŁOWIESZCZY CHICHOT

Jak nazywa się Twój zwierzak? Mam dwa zwierzaki, które nazywają się Borys i Mrusia.

Jakie to zwierze i jakiej jest rasy? Są to dwa koty. Borys jest pół persem z długą sierścią, a Mrusia jest typowym europejskim dachowcem pręgowanym.

Jak długo jest już z Tobą? Borys jest ze mną z tego co pamiętam od 2009 roku, a Mrusia pojawiła się u mnie w 2011 (chyba). To było dawno, więc już naprawdę nie do końca pamiętam.

Jak znalazł się w Twoim domu? Borys jest dzieckiem mojego poprzedniego kota, przywiozłam go ze wsi od chrzestnej razem z bratem. Niestety brat uciekł wyskakując przez okno i ślad po nim zaginął. I wtedy po jakimś czasie postanowiłam przygarnąć kolejnego kota do towarzystwa dla Borysa. I tak właśnie znalazłam Mrusię. Przygarnęłam ją od Fundacji, która ogłasza się na allegro. I tak mam teraz dwa małe „szczurki” biegające po domu.

Ile ma lat? Borys chyba we wrześniu będzie miał 4 lata, a Mrusia jest o rok młodsza.

Co jest dziwnego w charakterze Twojego zwierzaka? Ciężko powiedzieć. Koty są jak ludzie, każdy ma swój charakter. W Mrusi dziwne jest to, że zawsze zjada wszystko z miski tak jakby się bała, że już nigdy nie dostanie jedzenia. A Borys? Hmm… dziwne dla mnie jest to, że jak źle się czuję lub jestem smutna to on zawsze to wie i się do mnie przytula.

Co Twoja relacja ze zwierzakiem dla Ciebie znaczy? One są moimi pocieszycielami. Zawsze mnie rozbawiają. Tulą się. Byłoby mi bardzo źle, gdyby któremuś z kotów coś się stało.

Najmilsze wspomnienia związane z Twoim zwierzakiem? Chyba nie ma takich. One każdego dnia powodują, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech.

Jak nazywasz swojego zwierzaka? One mają różne ksywki. Borys: szczurek, badylarz, brzydal, wytrzeszcz, głodzilla. Mrusia: mrucha, gruba, królewna, kocilla, niunia.

Nikt nie prosił mnie o zrobienie tego tagu, ale pomyślałam, że może ktoś z Was będzie chciał dowiedzieć się czegoś o moich potworkach :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>