Kupiłam tą szczotkę pod wpływem pozytywnych opinii jednej z dziewczyn na YouTube. I nie zawiodłam się. Dzięki tej szczotce bardzo szybko mogę rozczesać włosy po myciu. Poza tym są one po wyschnięciu zdecydowanie bardziej lśniące i gładkie. Ta szczotka odmieniła moje życie, bo włosy zdecydowanie lepiej się układają. Być może ktoś może powiedzieć, że fakt, iż włosie jest nasączone mikroodżywką z keratyną to pic na wodę, ale ja widzę różnicę na swoich włosach. Szczotka jest duża, więc nadaje się również do włosów bardzo długich i gęstych. Poza tym ma bardzo wygodną rączkę, pokrytą antypoślizgową powłoką. Dla mnie to był najlepszy zakup „włosowy” roku 2013. Polecam serdecznie :)

 

2 Responses to Remington B95P Keratin Therapy – szczotka płaska (mikroodżywka z keratyną).

  1. ~selka pisze:

    Hmmm, to już odpuściłaś sobie TT? Dla mnie nadal się sprawdza i jest to nadal jedyna szczotka, która dobrze wyczesuje moje długie skołtunione po myciu włosięta.

    Ile kosztowała Cię ta szczotka?

    • ZŁOWIESZCZY CHICHOT pisze:

      TT używam do rozczesywania odżywki na włosy. Ale on się chyba nie nadaje do moich włosów. Sprawia, że robią się matowe. Nie podoba mi się ten efekt. A ta szczotka daje genialne efekty. Kosztowała na allegro około 45 zł. Już dokładnie nie pamiętam, bo kupowałam ją razem z prostownicą chyba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>